Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
Kontakt


 

16.11.2019

Nauczyciele Skłodowskiej w Dniu Edukacji Narodowej po wspólnym  scenicznym występie z naszymi uczniami. Takiej odwagi i pozytywnych emocji życzymy wszystkim pracownikom oświaty.


1.09.2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolonego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019 2020 - galeria

 


11.08.2019

Chociaż już Was oczekujmy i tęsknimy za Wami to jeszcze chwila szumu morskiego, żeby się utwaliły wakacyjne wspomnienia.


19.06.2019

Nie można chyba lepiej zakończyć Roku Szkolnego niż pokazem talentów naszych uczniów i premierą coveru w wykonaniu naszych najmłodszych dzieci  "Nie bój się chcieć". Zapraszamy do oglądania i życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji smiley


14.06.2019

W tym roku nasza Szkoła Podstawowa spędza okres Zielonej Szkoły w Zawoi, najdłuższej wsi w Polsce smiley Cały czas działamy w grupie i uczymy się ze sobą współpracować. Zwiedziliśmy między innymi twierdzę w Inwaldzie, spacerowaliśmy nad wodospad na Mosornym Potoku, a także braliśmy udział w warsztatach w kuźni kowala smiley Emocji sporo, ale jak przystało na Skłodowską, tylko tych dobrych smiley

 


10.06.2019

Rok zajęć karate w Skłodowskiej przyniosło spore efekty. Nasi najmłodsi uczniowie bardzo pokochali ten sport, wzięli nawet udział w zawodach, a także stanęli do obrony swojego pierwszego pasa karate. Jesteśmy pewni, że od września ponownie ruszamy z treningami i sięgniemy po kolejne sukcesy.


 25.05.2019

W tym roku na zaproszenie dąbrowskiego Pałacu Kultury Zagłębia nasz szkolny zespół Happy Choir Skłodowska wziął udział w Dniach Dąbrowy Górniczej. W sobotę tuż przed występem głównych gwiazd wieczoru, nasi uczniowie zarazili pozytywną energią mieszkańców naszego miasta. W czterech utworach pokazaliśmy to co jest na prawdę ważne, czyli pozytywne emocje, których Skłodowska jest pełna. 

 


 06.05.2019

Maj tradycyjnie rozpoczynamy egzaminami maturalnymi. Zaczynamy od języka polskiego i przez najbliższe trzy tygodnie nasi maturzyści będą zmagali się z wybranymi przez siebie przedmiotami. Trzymamy kciuki za jak najwyższe wyniki.


 26.04.2019

Tego dnia świętowaliśmy wspólnie z Europą Międzynarodowy Dzień Tańca, w którym tańczyli uczniowie i nauczyciele według autorskich choreografii do znanych utworów. Taniec w Naszej Szkole jest niezykle skutecznym narzędziem do uzyskania pewności siebie, odwagi i komunikacji interpersonalnej jak i nabycie umiejętności prezentacji własnej osobowości. Wyrównuje i harmonizuje emocje i uczucia, a oprócz tego jest przyjemnie.:)

 


 Copyright © 2019 Copyright Skłodowska Rights Reserved.