Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
Kontakt



Kochani Absolwenci,

witamy znów po latach w Szkole.
Czas szybko minął i od założenia Waszej Szkoły upłynęły już 22 lata. Ten Jubileusz chcemy uczcić bardzo uroczyście i pokazać społeczeństwu rozwój Szkoły i piękny campus szkolny, który budowaliśmy przez lata.
Wprowadzony przez nas system kształcenia i wychowania uczniów sprawdził się i został zaakceptowany. Do Waszej Szkoły chodzą już nawet dzieci naszych absolwentów. Oznacza to , że Szkoła posiada już własne tradycje. Uroczysty Zjazd odbędzie się 18 kwietnia 2013  roku o godz.12.00 w auli Szkoły.. Przygotowujemy galowy koncert dla społeczności szkolnej i absolwentów . Po koncercie wspólna kawa i słodkości oraz wspomnienia z dawnych lat. Zapraszamy zatem do zgłaszania się do Szkoły w celu informacyjnym o przebiegu  uroczystości.Wkrótce umieścimy program spotkania.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i prosimy o przekazywanie tej informacji innym kolegom uczęszczającym kiedyś do naszej Szkoły.
Nr tel. 032/ 260-35-00
e-mail:  prywatna@sklodowska.iq.pl


Pozdrawiam serdecznie                       
Dyrektor Szkoły                       
Aleksandra Malec                       

Kochani Absolwenci,

odbył się już nasz mini Zjazd:). Jak wynika z nazwy był mini. Mamy nadzieję, że na 25-lecie istnienia Szkoły czyli za 2 lata odbędzie się maxi zjazd. Oczywiście impreza była wielka, prezentowali się uczniowie wszystkich szkół lecz absolwenci byli mini. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do zobaczenia na następnym zjeździe Maxi.

Aleksandra Malec



Copyright © 2019 Copyright Skłodowska Rights Reserved.